-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
легковий автомобіль
Тендер Prozorro UA-2018-11-15-000216-a
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.8% або 5 000.00 UAH
Номер:
afd1c6f5243749c7892ccbfd83c191af
Внутрішній номер закупівлі:
2799121
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-15-000216-a
Замовник:
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МОРСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01127777
-
Адреса:
65029, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ МЕЧНИКОВА, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Раиса Усатюк +380971527480 usatjuk@osmu.odessa.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
15.11.2018 09:28 - 20.11.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2018 09:28 - 30.11.2018 10:00
Аукціон:
03.12.2018 14:48 - 03.12.2018 15:15
Період кваліфікації:
03.12.2018 15:15 - 13.12.2018 11:18
Період завантаження договору:
13.12.2018 11:15 - 02.01.2019 11:15
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
легковий автомобіль
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 24.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРЕЙДІНГ - ОДЕСА"
Оскарження: 13.12.2018 11:11 - 24.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31976605
-
Контактна особа:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРЕЙДІНГ - ОДЕСА" sergey.pushkin@odessa.autotrading.ua
-
Адреса:
Україна, 65054, Одеська обл., місто Одеса, ВУЛИЦЯ 6-ИЙ КМ ОВІДІОПОЛЬСЬКОЇ ДОРОГИ, будинок 10/2
Оскарження: 13.12.2018 11:11 - 24.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
573 804.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
573 804.00 UAH з ПДВ
Документи
10
Скарги
0
ДП БАЗІС АВТО
Оскарження: 13.12.2018 11:15 - 24.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35991758
-
Контактна особа:
Утехін Микола Борисович +380487777785 s.ventseva@hyundai.od.ua
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, БУДИНОК 39 / 4
Оскарження: 13.12.2018 11:15 - 24.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
580 845.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
580 845.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.12.2018 11:18
Документи
11
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "АСТ-КОМБІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19373347
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "АСТ-КОМБІ" +380564926655 anna@skoda.com.ua http://www.skoda.com.ua
-
Адреса:
Україна, 50000, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ГЛІНКИ, будинок 62
Початкова пропозиція
600 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
600 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
25f10a8bf33d44bfa38d9d7d938d216d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-15-000216-a-c2
Постачальник:
ДП БАЗІС АВТО
×
-
Код ЄДРПОУ:
35991758
-
Контактна особа:
Утехін Микола Борисович +380487777785 s.ventseva@hyundai.od.ua
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, БУДИНОК 39 / 4
Номер договору:
№ 68882018-БАА000221
Сума договору:
580 845.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
26.12.2018 10:00
Статус:
Підписаний