-
Відкриті торги
-
КЕП
легковий автомобіль
580 845.20
UAH з ПДВ
Номер:
25f10a8bf33d44bfa38d9d7d938d216d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-15-000216-a-c2
Постачальник:
ДП БАЗІС АВТО
×
-
Код ЄДРПОУ:
35991758
-
Контактна особа:
Утехін Микола Борисович +380487777785 s.ventseva@hyundai.od.ua
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, БУДИНОК 39 / 4
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 68882018-БАА000221
Дата підписання:
26.12.2018 10:00
Період дії договору:
26.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
580 845.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 580 845.20 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
легковий автомобіль
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 24.12.2018