• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція з добудовою середньої загальноосвітньої школи №22 на Відрадному проспекті, 36-в у Солом'янському районі м.Києва» (проектні роботи). Стадія Робоча документація.

Коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція з добудовою середньої загальноосвітньої школи №22 на Відрадному проспекті, 36-в у Солом'янському районі м.Києва» (проектні роботи). Стадія Робоча документація.

Завершена

3 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Номер: 1b30010b88aa4ab8987f6449ff06ece3
Внутрішній номер закупівлі: 2798913
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-23-001077-b   
Замовник: комунальне підприємство "Солом'янка - Сервіс" Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Berezivskuj Mukola Vasulovush 380445201263 solomservis@ukr.net http://www.e-tender.biz/#/createProfile
Класифікатор ДК 021:2015: 71223000-7 Послуги у сфері архітектури прибудовАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 3 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 15 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 15 000.00 UAH
Період уточнення: 23.11.2018 13:48 - 30.11.2018 23:00
Період прийому пропозицій: 23.11.2018 13:48 - 10.12.2018 23:00
Аукціон: 11.12.2018 11:51 - 11.12.2018 12:12
Період кваліфікації: 11.12.2018 12:12 - 12.12.2018 16:46
Період завантаження договору: 11.12.2018 12:12 - 31.12.2018 12:12

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція з добудовою середньої загальноосвітньої школи №22 на Відрадному проспекті, 36-в у Солом'янському районі м.Києва» (проектні роботи). Стадія Робоча документація.
Код ДК 021:2015: 71223000-7 Послуги у сфері архітектури прибудов
Кількість 1 комплект
Період постачання 24.12.2018 - 24.06.2019
Місце постачання 03110, Україна, місто Київ, Київ, вул. Солом'янська, 3, оф 614 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БК "АСКОН"

Оскарження: 11.12.2018 12:12 - 23.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 2 999 825.96 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 999 825.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.12.2018 16:46
Документи 53
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Проектно-виробничий центр"СЕРВІТ"
Початкова пропозиція 2 999 985.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 999 985.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 14
Скарги 0

Контракти

Номер: 38c69caf766149f997d89d21469ec626
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-23-001077-b-b1
Постачальник: ТОВ "БК "АСКОН"
Номер договору: 09/12-18
Сума договору: 2 999 825.96 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.12.2018 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 26.12.2018 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 22 школа 26.12..pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод угода № 1 по СЗШ №22.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода СЗШ №22 проект.pdf
p7s
sign.p7s