-
Відкриті торги
-
КЕП
Коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція з добудовою середньої загальноосвітньої школи №22 на Відрадному проспекті, 36-в у Солом'янському районі м.Києва» (проектні роботи). Стадія Робоча документація.
Коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція з добудовою середньої загальноосвітньої школи №22 на Відрадному проспекті, 36-в у Солом'янському районі м.Києва» (проектні роботи). Стадія Робоча документація.
2 999 825.96
UAH з ПДВ
Номер:
38c69caf766149f997d89d21469ec626
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-23-001077-b-b1
Замовник:
комунальне підприємство "Солом'янка - Сервіс" Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
34879125
-
Контактна особа:
Berezivskuj Mukola Vasulovush 380445201263 solomservis@ukr.net http://www.e-tender.biz/#/createProfile
-
Адреса:
03110, Україна, Київська область, Київ, вулиця Солом'янська, 3 офіс 614
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "БК "АСКОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40981378
-
Контактна особа:
Стержинський Владилен Вікторович +380442720071 cc.ascon.ltd@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вул. Кудрявська, 3/5, літера "А", 4-й поверх, офіс 411
Класифікатор ДК 021:2015:
71220000-6 Послуги з архітектурного проектуванняАналіз за цим CPV
Опис:
Коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція з добудовою середньої загальноосвітньої школи №22 на Відрадному проспекті, 36-в у Солом'янському районі м.Києва» (проектні роботи). Стадія Робоча документація.
Номер договору:
09/12-18
Дата підписання:
26.12.2018 00:00
Період дії договору:
26.12.2018 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
2 999 825.96 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 999 825.96 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція з добудовою середньої загальноосвітньої школи №22 на Відрадному проспекті, 36-в у Солом'янському районі м.Києва» (проектні роботи). Стадія Робоча документація.
Кількість
1 комплект
Період постачання
24.12.2018 - 24.06.2019
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
4b8773cc14034e2a814b97ee3f5f28b1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна терміну виконання робіт
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
31.05.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
47a997c7417a4d91b2d2ecb87c9f429d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна порядку здійснення оплати
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
03.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано