-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2026-01-20-015685-a
Завершена
2 706 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
bd5732fea12d4a0fae54dc71a6177226
Внутрішній номер закупівлі:
27979331
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-20-015685-a
Замовник:
Середня загальноосвітня школа № 73
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336031
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Дністерська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шмигель Наталія 380930101928 shmugel_natalia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 706 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.01.2026 16:35 - 26.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2026 16:35 - 29.01.2026 00:00
Аукціон:
з 29.01.2026 13:50
Період кваліфікації:
29.01.2026 00:00 - 30.01.2026 15:01
Період завантаження договору:
05.02.2026 00:00 - 15.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 706 000.00 «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень