-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень
Оголошено тендер
2 706 000.00
UAH
Номер:
7ee078ec0d324e5293354c9536ea0471
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-20-020959-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Середня загальноосвітня школа № 73
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336031
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Дністерська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Середня загальноосвітня школа № 73
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336031
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Дністерська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 706 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.01.2026 16:24
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля послуг: «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 – 55510000-8 Послуги їдалень З метою забезпечення виконання вимог чинного законодавства України щодо організації харчування здобувачів освіти, а саме учнів початкових класів та учнів пільгових категорій, а також забезпечення належних, безпечних та якісних умов перебування дітей у закладі освіти, виникла необхідність у здійсненні закупівлі послуг з організації шкільного харчування.
-
Дата публікації:
20.01.2026 16:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвівська
Сума2 706 000.00 UAH