• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги їдалень

Завершена

1 658 700.00 UAH з ПДВ
Номер: 925e3490bfcb4fd18c67bcf54b085b34
Внутрішній номер закупівлі: 27976511
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-20-012862-a   
Замовник: Середня загальноосвітня школа № 41 м.Львова
Контактна особа: Кінаш Наталія Мирославівна 380322346802 school41lviv@online.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 658 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.01.2026 16:05 - 25.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.01.2026 16:05 - 28.01.2026 00:00
Аукціон: з 28.01.2026 11:46
Період кваліфікації: 28.01.2026 00:00 - 04.02.2026 14:15
Період завантаження договору: 10.02.2026 00:00 - 20.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 658 700.00 Послуги їдалень