• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги їдалень

Оголошено тендер

1 658 700.00 UAH
Номер: 611b82ee93a54e4598afdd58381ff384
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-01-20-014149-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Середня загальноосвітня школа № 41 м.Львова
Замовник: Середня загальноосвітня школа № 41 м.Львова
Очікувана вартість: 1 658 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги їдалень
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 20.01.2026 14:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвівська
Сума873 900.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвівська
Сума784 800.00 UAH