-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 15550000-8 Молочні продукти різні: кефір жирністю не менше 3,2%
Тендер Prozorro UA-2018-12-10-000107-b
Код ДК 021:2015 15550000-8 Молочні продукти різні: кефір жирністю не менше 3,2% /повторно/
Торги не відбулися
158 731.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 587.31 UAH
мін. крок: 1% або 1 587.31 UAH
Номер:
02e13c6a62fc43919ca5286458263514
Внутрішній номер закупівлі:
2797142
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-10-000107-b
Замовник:
Комунальна установа "Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій "Лісовий берег" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02650452
-
Адреса:
10004, Україна, Житомирська область, Житомир, Житомир-4, а/с -27,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Бойко 0412516723 zt.lesnoybereg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
158 731.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.12.2018 10:00 - 15.12.2018 10:10
Період прийому пропозицій:
10.12.2018 10:00 - 25.12.2018 10:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴158 731.20 Код ДК 021:2015 15550000-8 Молочні продукти різні: кефір жирністю не менше 3,2%