-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 15550000-8 Молочні продукти різні: кефір жирністю не менше 3,2%
Тендер Prozorro UA-2018-12-10-000107-b
Код ДК 021:2015 15550000-8 Молочні продукти різні: кефір жирністю не менше 3,2% /повторно/
Торги не відбулися
158 731.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 587.31 UAH
мін. крок: 1% або 1 587.31 UAH
Період оскарження:
10.12.2018 10:00 - 21.12.2018 00:00
Нічого не знайдено.