-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із захоронення/утилізації твердих побутових відходів.
Тендер Prozorro UA-2026-01-19-006617-a
Торги не відбулися
2 140 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
b3a0d62cf0124beabeb72f6ffb8876ba
Внутрішній номер закупівлі:
27952796
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-19-006617-a
Замовник:
КП Господарник
×
-
Код ЄДРПОУ:
30769965
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, Львівська область, смт. Східниця, вул. Золота Баня,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кліщ Ірина Володимирівна +380678830493 mykolasokal2015@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 140 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.01.2026 12:49 - 24.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.01.2026 12:49 - 27.01.2026 00:00
Аукціон:
з 27.01.2026 14:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 140 500.00 Послуги із захоронення/утилізації твердих побутових відходів.