-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із захоронення/утилізації твердих побутових відходів.
Оголошено тендер
2 140 500.00
UAH
Номер:
da9a784b52884eaf8ff601dcf6db991c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-19-004894-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Господарник
×
-
Код ЄДРПОУ:
30769965
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, Львівська область, смт. Східниця, вул. Золота Баня,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Господарник
×
-
Код ЄДРПОУ:
30769965
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, Львівська область, смт. Східниця, вул. Золота Баня,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 140 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із захоронення/утилізації твердих побутових відходів.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
19.01.2026 10:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги із захоронення/утилізації твердих побутових відходів.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписПослуги із захоронення/утилізації твердих побутових відходів.
Сума2 140 500.00 UAH