-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2026-01-16-015047-a
Завершена
2 698 740.00
UAH без ПДВ
Номер:
762a84a0a9c844f4a89dda3887993c38
Внутрішній номер закупівлі:
27943865
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-16-015047-a
Замовник:
Середня загальноосвітня школа №90
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336054
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Б. Антоненка-Давидовича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шмигель Наталя 380930101928 shmugel_natalia90@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 698 740.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.01.2026 21:35 - 21.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.01.2026 21:35 - 24.01.2026 00:00
Аукціон:
з 26.01.2026 12:14
Період кваліфікації:
24.01.2026 00:00 - 26.01.2026 16:24
Період завантаження договору:
01.02.2026 00:00 - 11.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 698 740.00 «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень