-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень
Оголошено тендер
2 698 740.00
UAH
Номер:
2576a7e69c9f4285a224416aa7e5a68c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-16-020506-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Середня загальноосвітня школа №90
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336054
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Б. Антоненка-Давидовича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Середня загальноосвітня школа №90
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336054
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Б. Антоненка-Давидовича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 698 740.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
16.01.2026 21:08
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля послуг: «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 – 55510000-8 Послуги їдалень З метою забезпечення виконання вимог чинного законодавства України щодо організації харчування здобувачів освіти, а саме учнів початкових класів та учнів пільгових категорій, а також забезпечення належних, безпечних та якісних умов перебування дітей у закладі освіти, виникла необхідність у здійсненні закупівлі послуг з організації шкільного харчування.
-
Дата публікації:
16.01.2026 21:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвівська
Сума2 698 740.00 UAH