-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95, Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2026-01-16-000916-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
af149bd1c0be48c5876a433e1a8647da
Внутрішній номер закупівлі:
27929724
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-16-000916-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВОРОНОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" Вороновицької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26235350
-
Адреса:
23252, Україна, Вінницька область, селище міського типу Вороновиця, вул. Гальчевського Якова, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Захар Вітенко +380683347065 voronovlic2024@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.01.2026 09:16 - 23.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.01.2026 09:16 - 26.01.2026 00:00
Аукціон:
з 26.01.2026 11:53
Період кваліфікації:
26.01.2026 00:00 - 29.01.2026 12:31
Період завантаження договору:
04.02.2026 00:00 - 14.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴700 000.00 Бензин А-95, Дизельне паливо