-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95, Дизельне паливо
Оголошено тендер
700 000.00
UAH
Номер:
c2c9f085f45a4ff3a42d38652bc4ba52
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-16-000799-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВОРОНОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" Вороновицької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26235350
-
Адреса:
23252, Україна, Вінницька область, селище міського типу Вороновиця, вул. Гальчевського Якова, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВОРОНОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" Вороновицької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26235350
-
Адреса:
23252, Україна, Вінницька область, селище міського типу Вороновиця, вул. Гальчевського Якова, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95, Дизельне паливо
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
16.01.2026 08:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВороновиця
Сума700 000.00 UAH