-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плівка з пластифікованого ПВХ
Тендер Prozorro UA-2026-01-15-002234-a
Завершена
905 510.00
UAH з ПДВ
Номер:
9146e2b7fa524215a95b0d7941a9ff37
Внутрішній номер закупівлі:
27915436
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-15-002234-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ТЕХНОЛОГІЙ КІБЕРБЕЗПЕКИ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34732331
-
Адреса:
Україна, м. Київ, Київ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Макаренко Марина Борисівна +380442818595 m.b.makarenko@cip.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
905 510.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.01.2026 10:19 - 20.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.01.2026 10:19 - 23.01.2026 09:00
Аукціон:
з 26.01.2026 15:19
Період кваліфікації:
23.01.2026 09:00 - 28.01.2026 13:08
Період завантаження договору:
03.02.2026 00:00 - 13.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴905 510.00 Плівка з пластифікованого ПВХ