-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плівка з пластифікованого ПВХ
Оголошено тендер
905 510.00
UAH
Номер:
0f781db9a3364a49b47cbb72541b1aa7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-15-002642-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ТЕХНОЛОГІЙ КІБЕРБЕЗПЕКИ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34732331
-
Адреса:
03142, Україна, м. Київ, Київ, вул. Максима Залізняка, 3, корп. 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ТЕХНОЛОГІЙ КІБЕРБЕЗПЕКИ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34732331
-
Адреса:
03142, Україна, м. Київ, Київ, вул. Максима Залізняка, 3, корп. 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
905 510.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Плівка з пластифікованого ПВХ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
15.01.2026 10:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Плівка з пластифікованого ПВХ
Кількість
80 рулон
Період постачання
до 20.04.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6641010 - Забезпечення діяльності Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України
Сума905 510.00 UAH