• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту, шиномонтаж та балансування, технічного обслуговування легкових автомобілів ТО2

Завершена

552 552.00 UAH з ПДВ
Номер: 07686fc6796a48a8a2f576aa9cb86590
Внутрішній номер закупівлі: 27910162
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-14-011539-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство"Коломийський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Коломийської районної ради"
Контактна особа: Вершиніна Тетяна Олександрівна +380961881758 1975yagoda@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 552 552.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.01.2026 16:04 - 19.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.01.2026 16:04 - 22.01.2026 00:00
Аукціон: з 22.01.2026 15:36
Період кваліфікації: 22.01.2026 00:00 - 22.01.2026 11:35
Період завантаження договору: 28.01.2026 00:00 - 07.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴552 552.00 Послуги з ремонту, шиномонтаж та балансування, технічного обслуговування легкових автомобілів ТО2