-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту, шиномонтаж та балансування, технічного обслуговування легкових автомобілів ТО2
Оголошено тендер
552 552.00
UAH
Номер:
57b4cb88405d4d678b434771977bc6ee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-14-015309-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство"Коломийський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Коломийської районної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39020574
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Театральна, 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Коломийський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Коломийської районної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39020574
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Театральна, 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
552 552.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту, шиномонтаж та балансування, технічного обслуговування легкових автомобілів ТО2
Примітки:
категорія 3 (підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.01.2026 15:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з ремонту, шиномонтаж та балансування, технічного обслуговування легкових автомобілів ТО2
Кількість
56 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти НСЗУ
Сума552 552.00 UAH