-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 55520000-1 - Кейтерингові послуги (Послуги по забезпеченню харчування учнів пільгових категорій 5-11 класів)
Тендер Prozorro UA-2026-01-14-010783-a
Торги не відбулися
203 700.00
UAH без ПДВ
Номер:
0f55bca91f8f41e2bfd4ad0c9ccb12aa
Внутрішній номер закупівлі:
27909393
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-14-010783-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41054377
-
Адреса:
81750, Україна, Львівська область, місто Ходорів, вул. Львівська, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Терлак Олена Романівна +380978508244 osvitakhodoriv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
203 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.01.2026 15:46 - 19.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.01.2026 15:46 - 22.01.2026 00:00
Аукціон:
з 22.01.2026 15:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴203 700.00 ДК 021:2015: 55520000-1 - Кейтерингові послуги (Послуги по забезпеченню харчування учнів пільгових категорій 5-11 класів)