• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 55520000-1 - Кейтерингові послуги (Послуги по забезпеченню харчування учнів пільгових категорій 5-11 класів)

Оголошено тендер

203 700.00 UAH
Номер: e79cfd1245a043c08535a839a6d34c6c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-01-14-012756-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
Очікувана вартість: 203 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 55520000-1 - Кейтерингові послуги (Послуги по забезпеченню харчування учнів пільгових категорій 5-11 класів)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 14.01.2026 14:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяХодорівська
Сума203 700.00 UAH