• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015: 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі (Сухофрукти (асорті), шипшина, чорнослив, родзинки, курага, томатна паста)

Завершена

2 448 750.00 UAH з ПДВ
Номер: 308b743739e94fcdae700db1c8c66052
Внутрішній номер закупівлі: 27907938
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-14-009332-a   
Замовник: Управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Овчаренко Жанна Євгенівна +380444251502 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 448 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.01.2026 14:59 - 19.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.01.2026 14:59 - 22.01.2026 00:00
Аукціон: з 22.01.2026 12:10
Період кваліфікації: 22.01.2026 00:00 - 27.01.2026 11:50
Період завантаження договору: 02.02.2026 00:00 - 12.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 448 750.00 ДК 021:2015: 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі (Сухофрукти (асорті), шипшина, чорнослив, родзинки, курага, томатна паста)