-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі (Сухофрукти (асорті), шипшина, чорнослив, родзинки, курага, томатна паста)
Оголошено тендер
2 448 750.00
UAH
Номер:
52ff31b0f326431caa53de7912c20d8e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-29-008015-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 448 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі (Сухофрукти (асорті), шипшина, чорнослив, родзинки, курага, томатна паста)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
29.12.2025 14:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума2 056 600.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума172 750.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1022 - Надання загальної середньої освіти спеціальними закладами загальної середньої освіти для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими порушеннями інтелектуального розвитку, фізичними та/або сенсорними порушеннями, за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума140 462.50 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1025 - Надання загальної середньої освіти навчально-реабілітаційними центрами для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими складними порушеннями розвитку, за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума78 937.50 UAH