-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95, дизельне паливо, дизельне паливо покращеної якості)
Тендер Prozorro UA-2026-01-13-011718-a
Завершена
856 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
df6337037335485699b6e4723e32c64e
Внутрішній номер закупівлі:
27896830
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-13-011718-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ.ЮРІЯ ДРОГОБИЧА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02225588
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, місто Дрогобич, ВУЛ.ТЕАТРАЛЬНА будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Мариняк +380677313334 drogobychteatr84@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
856 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.01.2026 16:43 - 18.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.01.2026 16:43 - 21.01.2026 00:00
Аукціон:
з 21.01.2026 15:05
Період кваліфікації:
21.01.2026 00:00 - 22.01.2026 16:30
Період завантаження договору:
28.01.2026 00:00 - 07.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴856 700.00 ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95, дизельне паливо, дизельне паливо покращеної якості)