-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95, дизельне паливо, дизельне паливо покращеної якості)
Оголошено тендер
856 700.00
UAH
Номер:
9502bee5ad934b838ea294c96f1f98f5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-13-014511-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ.ЮРІЯ ДРОГОБИЧА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02225588
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, місто Дрогобич, ВУЛ.ТЕАТРАЛЬНА будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ.ЮРІЯ ДРОГОБИЧА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02225588
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, місто Дрогобич, ВУЛ.ТЕАТРАЛЬНА будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
856 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95, дизельне паливо, дизельне паливо покращеної якості)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
13.01.2026 16:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Сума856 700.00 UAH