-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги для організації харчування учнів початкових класів
Тендер Prozorro UA-2026-01-13-009392-a
Рівненська область, місто Костопіль, вул.Незалежності, будинок 7
Торги не відбулися
171 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7fbc09cfac8b4fbd8d4f7f4331e0b5a5
Внутрішній номер закупівлі:
27894684
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-13-009392-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44084357
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вул.Незалежності, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Музинчук +380970077214 osvitakost1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
171 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.01.2026 15:20 - 18.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.01.2026 15:20 - 21.01.2026 00:00
Аукціон:
з 21.01.2026 11:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴171 000.00 Кейтерингові послуги для організації харчування учнів початкових класів