-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги для організації харчування учнів початкових класів
Оголошено тендер
171 000.00
UAH
Номер:
f962503c78d74a099f001bc2b711fc43
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-13-010793-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44084357
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вул.Незалежності, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44084357
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вул.Незалежності, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
171 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги для організації харчування учнів початкових класів
Примітки:
Україна
Рівненська область
місто Костопіль
35000
вул.Незалежності, будинок 7
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
13.01.2026 14:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кейтерингові послуги для організації харчування учнів початкових класів
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума119 700.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКостопільська
Сума51 300.00 UAH