-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги із забезпечення харчування здобувачів освіти початкових 1-4 класів у закладах загальної середньої освіти та гімназіях Ходорівської міської ради Львівської області)
Тендер Prozorro UA-2026-01-13-005627-a
Торги не відбулися
3 165 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
1b10e7c622a141b7bed05e7ab62fcac3
Внутрішній номер закупівлі:
27891074
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-13-005627-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41054377
-
Адреса:
81750, Україна, Львівська область, місто Ходорів, вул. Львівська, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Терлак Олена Романівна +380978508244 osvitakhodoriv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 165 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.01.2026 12:53 - 18.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.01.2026 12:53 - 21.01.2026 00:00
Аукціон:
з 21.01.2026 12:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 165 400.00 ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги із забезпечення харчування здобувачів освіти початкових 1-4 класів у закладах загальної середньої освіти та гімназіях Ходорівської міської ради Львівської області)