-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги із забезпечення харчування здобувачів освіти початкових 1-4 класів у закладах загальної середньої освіти та гімназіях Ходорівської міської ради Львівської області)
Оголошено тендер
3 165 400.00
UAH
Номер:
8a5eda18db3644628cf19f706d346a4e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-13-003545-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41054377
-
Адреса:
81750, Україна, Львівська область, місто Ходорів, вул. Львівська, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41054377
-
Адреса:
81750, Україна, Львівська область, місто Ходорів, вул. Львівська, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 165 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги із забезпечення харчування здобувачів освіти початкових 1-4 класів у закладах загальної середньої освіти та гімназіях Ходорівської міської ради Львівської області)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
13.01.2026 10:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписПослуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів здійснюються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам 70% та за рахунок місцевого бюджету 30%
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяХодорівська
Сума949 620.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписПослуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів здійснюються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам 70% та за рахунок місцевого бюджету 30%
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяХодорівська
Сума2 215 780.00 UAH