• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, код 66510000-8 Страхові послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Завершена

1 101 503.00 UAH з ПДВ
Номер: ae814c5abe9e45849bce9a60398eaac0
Внутрішній номер закупівлі: 27890169
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-13-004531-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБ'ЄДНАНЕ АВТОГОСПОДАРСТВО ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Світлана Лебідь +380669052307 lebidsvitlana@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 101 503.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.01.2026 11:57 - 19.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.01.2026 11:57 - 22.01.2026 00:00
Аукціон: 22.01.2026 12:48 - 22.01.2026 13:11
Період кваліфікації: 22.01.2026 13:11 - 26.01.2026 10:27
Період завантаження договору: 01.02.2026 00:00 - 11.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 101 503.00 Послуги обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, код 66510000-8 Страхові послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника