-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, код 66510000-8 Страхові послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
1 101 503.00
UAH
Номер:
39fe470f46b8438ba854aa821d4d091c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-13-005323-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБ'ЄДНАНЕ АВТОГОСПОДАРСТВО ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22548359
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Коцюбинського, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБ'ЄДНАНЕ АВТОГОСПОДАРСТВО ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22548359
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Коцюбинського, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 101 503.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, код 66510000-8 Страхові послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування:
13.01.2026 11:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 101 503.00 UAH