-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані мереж вуличного освітлення в населених пунктах Машівської територіальної громади (код ДК 021:2015 – 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги)
Тендер Prozorro UA-2026-01-12-001866-a
Завершена
1 400 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6a88a1cbc391409295614984ce748b59
Внутрішній номер закупівлі:
27876603
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-12-001866-a
Замовник:
Відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42586409
-
Адреса:
39400, Україна, Полтавська область, селище Машівка, вул.Незалежності,93
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Титаренко Наталія Євгеніївна +380536491065 mashkommaino@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.01.2026 11:05 - 17.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.01.2026 11:05 - 20.01.2026 00:05
Аукціон:
з 21.01.2026 12:20
Період кваліфікації:
20.01.2026 00:05 - 22.01.2026 11:14
Період завантаження договору:
28.01.2026 00:00 - 07.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 400 000.00 послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані мереж вуличного освітлення в населених пунктах Машівської територіальної громади (код ДК 021:2015 – 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги)