• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані мереж вуличного освітлення в населених пунктах Машівської територіальної громади (код ДК 021:2015 – 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги)

Оголошено тендер

1 400 000.00 UAH
Номер: ec31c26d92154f9d8a74e2d9442201f1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-01-11-000570-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради
Замовник: Відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради
Очікувана вартість: 1 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані мереж вуличного освітлення в населених пунктах Машівської територіальної громади (код ДК 021:2015 – 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 11.01.2026 21:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис1400000.00
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяМашівка
Сума1 400 000.00 UAH