-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні комп’ютери)
Тендер Prozorro UA-2018-11-23-000431-a
1. Системний блок комп’ютера (для студента) у кількості – 31 шт. 2. Системний блок комп’ютера (для викладача) у кількості – 2 шт.
Завершена
460 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
Номер:
d0ab8d4671c24de1becc2610b35cddc5
Внутрішній номер закупівлі:
2787253
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-23-000431-a
Замовник:
Луцький педагогічний коледж
×
-
Код ЄДРПОУ:
02126107
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська обл., Луцьк, Волинська обл., м.Луцьк, пр.Волі,36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Смолюк Артем Іванович +380509070828 smolyuk@gmail.com http://lpk.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
460 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 300.00 UAH
Період уточнення:
23.11.2018 12:42 - 30.11.2018 09:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2018 12:42 - 10.12.2018 09:00
Аукціон:
11.12.2018 15:27 - 11.12.2018 16:00
Період кваліфікації:
11.12.2018 16:00 - 11.12.2018 19:55
Період завантаження договору:
11.12.2018 16:00 - 31.12.2018 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Системний блок комп’ютера (для студента)
Кількість
31 штуки
Період постачання
до 26.12.2018
Системний блок комп’ютера (для викладача)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 26.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЮДІТРЕЙД"
Оскарження: 11.12.2018 16:00 - 22.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42036301
-
Контактна особа:
Андрей Зуб +380532642042,+380971674023,+380684745789,+380509760085 uditrade@ukr.net
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ СОБОРНОСТІ, будинок 73
Оскарження: 11.12.2018 16:00 - 22.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
393 887.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
393 887.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.12.2018 19:55
Документи
33
Скарги
0
ФОП Янішевський Андрій Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3041711850
-
Контактна особа:
Янішевський Андрій Сергійович +380661806639 yanishevskiy.andriy@ukr.net
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Федорова 1, кв. 60
Початкова пропозиція
428 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
408 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30256061
-
Контактна особа:
Олена Балюк +380675048383 sales@diawest.com
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Петропавлівська Борщагівка, ВУЛИЦЯ АВІАТОРІВ, будинок 62
Початкова пропозиція
438 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
408 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41860186
-
Контактна особа:
Мозговий Олександр Петрович 380737176145, 380737176145 protech.itua@gmail.com
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Декабристів, будинок 23-В
Початкова пропозиція
440 112.36 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
440 112.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
d64b5e2d2be64a93945c42e7ae15f3fd
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-23-000431-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ЮДІТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42036301
-
Контактна особа:
Андрей Зуб +380532642042,+380971674023,+380684745789,+380509760085 uditrade@ukr.net
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ СОБОРНОСТІ, будинок 73
Номер договору:
28/12
Сума договору:
393 887.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
22.12.2018 00:01
Статус:
Підписаний