-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні комп’ютери)
1. Системний блок комп’ютера (для студента) у кількості – 31 шт. 2. Системний блок комп’ютера (для викладача) у кількості – 2 шт.
393 887.00
UAH з ПДВ
Номер:
d64b5e2d2be64a93945c42e7ae15f3fd
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-23-000431-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ЮДІТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42036301
-
Контактна особа:
Андрей Зуб +380532642042,+380971674023,+380684745789,+380509760085 uditrade@ukr.net
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ СОБОРНОСТІ, будинок 73
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Опис:
1. Системний блок комп’ютера (для студента) у кількості – 31 шт. 2. Системний блок комп’ютера (для викладача) у кількості – 2 шт.
Номер договору:
28/12
Дата підписання:
22.12.2018 00:01
Період дії договору:
22.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
393 887.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 393 887.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Системний блок комп’ютера (для студента)
Кількість
31 штуки
Період постачання
до 26.12.2018
Системний блок комп’ютера (для викладача)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 26.12.2018