-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги охоронної сигналізації адміністративних приміщень Обухівської територіальної громади Київської області
Тендер Prozorro UA-2026-01-09-004520-a
Завершена
288 867.00
UAH з ПДВ
Номер:
9c8c72ee427745bbbefa5573bef3b9c5
Внутрішній номер закупівлі:
27868794
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-09-004520-a
Замовник:
Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362680
-
Адреса:
08700, Україна, Київська область, Обухів, 08700, Київська обл., місто Обухів, ВУЛ.КИЇВСЬКА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Геля Ірина Петрівна 380443650320 OBUHIV_VK@UKR.NET http://obcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
288 867.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.01.2026 13:32 - 31.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.01.2026 13:32 - 03.02.2026 00:00
Аукціон:
з 03.02.2026 14:56
Період кваліфікації:
03.02.2026 00:00 - 03.02.2026 14:24
Період завантаження договору:
09.02.2026 00:00 - 19.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴288 867.00 Послуги охоронної сигналізації адміністративних приміщень Обухівської територіальної громади Київської області