-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги охоронної сигналізації адміністративних приміщень Обухівської територіальної громади Київської області
Оголошено тендер
288 867.00
UAH
Номер:
f999017213f94db8a4781b6521b20af6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-09-002004-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362680
-
Адреса:
08700, Україна, Київська область, Обухів, 08700, Київська обл., місто Обухів, ВУЛ.КИЇВСЬКА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362680
-
Адреса:
08700, Україна, Київська область, Обухів, 08700, Київська обл., місто Обухів, ВУЛ.КИЇВСЬКА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
288 867.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги охоронної сигналізації адміністративних приміщень Обухівської територіальної громади Київської області
Примітки:
08700, Київська обл., м. обухів, вул. Київська,10. орган місцевого самоврядування.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
09.01.2026 10:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги охоронної сигналізації адміністративних приміщень Обухівської міської територіальної громади Київської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяОбухів
Сума288 867.00 UAH