-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій 5-8 класів, учнів пільгових категорій 9-11 класів Пилиповицького ліцею Звягельської міської ради
Тендер Prozorro UA-2026-01-07-007185-a
Завершена
567 644.00
UAH без ПДВ
Номер:
b4e1d0793313405e995838ad9d0a6639
Внутрішній номер закупівлі:
27854958
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-07-007185-a
Замовник:
ПИЛИПОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
06669856
-
Адреса:
11760, Україна, Житомирська область, с. Пилиповичі, вулиця ШКІЛЬНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Шевчук +380983233993 pilipovichizakupki@ukr.net http://pylypovychi-zosh.zt.sch.in.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Ідентифікатор закупівлі - UA-2025-12-22-021392-a. Дана закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель “30” грудня 2025року внаслідок неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах
Очікувана вартість:
567 644.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій 5-8 класів, учнів пільгових категорій 9-11 класів Пилиповицького ліцею Звягельської міської ради
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.05.2026
(видалене)
Кількість
Період постачання
до 29.05.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КАРПЛЮК ІРИНА МИХАЙЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3132109388
-
Контактна особа:
+380976703978
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, місто Новоград-Волинський(з), вул.50-ти річчя визволення України будинок 20
Ціна пропозиції
567 644.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.01.2026 16:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
006083a62aee46c9b501123326f1536c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-01-07-007185-a-c1
Постачальник:
КАРПЛЮК ІРИНА МИХАЙЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3132109388
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, місто Новоград-Волинський(з), вул.50-ти річчя визволення України будинок 20
Номер договору:
№1
Сума договору:
567 644.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
07.01.2026 16:00
Статус:
Виконаний