• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій 5-8 класів, учнів пільгових категорій 9-11 класів Пилиповицького ліцею Звягельської міської ради

Оголошено тендер

567 644.00 UAH
Номер: 320c4af219c449b181cefc23dc694404
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-01-07-008783-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ПИЛИПОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ПИЛИПОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 567 644.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій 5-8 класів, учнів пільгових категорій 9-11 класів Пилиповицького ліцею Звягельської міської ради
Примітки: Підстава для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей — підпункт 6 пункту 13 Особливостей, а саме: «відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими Особливостями, у тому числі за лотом
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 07.01.2026 16:26
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяПилиповичі
Сума219 962.05 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПилиповичі
Сума347 681.95 UAH