• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації харчування (згідно код ДК 2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування)

Завершена

1 338 670.00 UAH з ПДВ
Номер: 727750c2ea0849f5a0ab07a54554358b
Внутрішній номер закупівлі: 27847991
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-07-000071-a   
Замовник: НІЖИНСЬКА ГІМНАЗІЯ № 9 НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: ЛЮДМИЛА КРАСНОВИД +380982221952 gbzosh9@gmail.com http://gymnasium9-nizhyn.uo.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 338 670.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.01.2026 02:25 - 12.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.01.2026 02:25 - 15.01.2026 02:15
Аукціон: з 16.01.2026 11:53
Період кваліфікації: 15.01.2026 02:15 - 16.01.2026 13:24
Період завантаження договору: 22.01.2026 00:00 - 01.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 338 670.00 Послуги з організації харчування (згідно код ДК 2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування)