-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (Теплова енергія для потреб опалення державної установи "Криворізька установа виконання покарань (№3)")
Тендер Prozorro UA-2026-01-06-003539-a
Завершена
9 041 300.00
UAH з ПДВ
Номер:
9eb9b5535c2e404a866c127b566425a9
Внутрішній номер закупівлі:
27843893
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-06-003539-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРИВОРІЗЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№3)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14316899
-
Адреса:
50066, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вулиця Світла, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Журавель Аліна Костянтинівна +380980646608 vitagz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 041 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.01.2026 13:37 - 11.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.01.2026 13:37 - 14.01.2026 09:30
Аукціон:
з 15.01.2026 11:56
Період кваліфікації:
14.01.2026 09:30 - 14.01.2026 16:05
Період завантаження договору:
20.01.2026 00:00 - 30.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 041 300.00 Теплова енергія для потреб опалення державної установи "Криворізька установа виконання покарань (№3)"