-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (Теплова енергія для потреб опалення державної установи "Криворізька установа виконання покарань (№3)")
Оголошено тендер
9 041 300.00
UAH
Номер:
d12db0ec1e1e4b90add412084e683e79
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-06-001712-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРИВОРІЗЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№3)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14316899
-
Адреса:
50066, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вулиця Світла, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРИВОРІЗЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№3)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14316899
-
Адреса:
50066, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вулиця Світла, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 041 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (Теплова енергія для потреб опалення державної установи "Криворізька установа виконання покарань (№3)")
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
КЕКВ:
2271 Оплата теплопостачання
Дата опублікування:
06.01.2026 10:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Теплова енергія для потреб опалення державної установи "Криворізька установа виконання покарань (№3)"
Кількість
2300 гігакалорія
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3601020 - Виконання покарань установами і органами Державної кримінально-виконавчої служби України
Сума9 041 300.00 UAH