-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з перевезення учнів та педагогічних працівників (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів)
Тендер Prozorro UA-2026-01-05-007453-a
Завершена
904 698.00
UAH з ПДВ
Номер:
cab24d7fe60c4f90b955350c25fd5728
Внутрішній номер закупівлі:
27839976
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-05-007453-a
Замовник:
Андріївський ліцей Полтавської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590694
-
Адреса:
39353, Україна, Полтавська область, Село Андріївка, вулиця Шкільна,12, с.Андріївка, Полтавський р-н
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пузир Наталія Михайлівна +380503401298 internat_andreevka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
904 698.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.01.2026 19:06 - 10.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.01.2026 19:06 - 13.01.2026 00:00
Аукціон:
з 13.01.2026 11:43
Період кваліфікації:
13.01.2026 00:00 - 13.01.2026 17:59
Період завантаження договору:
19.01.2026 00:00 - 29.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴904 698.00 Послуги з перевезення учнів та педагогічних працівників (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів)