-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевезення учнів та педагогічних працівників (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів)
Оголошено тендер
904 698.00
UAH
Номер:
0e918447cda34d34ab9821b93bfee15e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-05-004525-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Андріївський ліцей Полтавської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590694
-
Адреса:
39353, Україна, Полтавська область, Село Андріївка, вулиця Шкільна,12, с.Андріївка, Полтавський р-н
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Андріївський ліцей Полтавської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590694
-
Адреса:
39353, Україна, Полтавська область, Село Андріївка, вулиця Шкільна,12, с.Андріївка, Полтавський р-н
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
904 698.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з перевезення учнів та педагогічних працівників (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.01.2026 13:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з перевезення учнів та педагогічних працівників (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяАндріївка
Сума904 698.00 UAH