• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021-2015 (CPV) 55520000-1 - Кейтерингові послуги (послуги з організації харчування)

Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами) Одиниця ваимірювання послуг: ліжко/дні. Закупівля на очикувану вартість

Завершена

2 422 500.00 UAH без ПДВ
Номер: 4b7ecef222e34ff497390a115ab4ed64
Внутрішній номер закупівлі: 27839230
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-05-006702-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр медичної реабілітації" Запорізької обласної ради
Контактна особа: Слободян Ксенія Вікторівна +380637317890 20siena09@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 422 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.01.2026 16:38 - 12.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.01.2026 16:38 - 15.01.2026 00:00
Аукціон: 15.01.2026 15:40 - 15.01.2026 16:03
Період кваліфікації: 15.01.2026 16:03 - 19.01.2026 12:27
Період завантаження договору: 25.01.2026 00:00 - 04.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 422 500.00 Послуги з організації харчування