-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 55520000-1 - Кейтерингові послуги (послуги з організації харчування)
Оголошено тендер
2 422 500.00
UAH
Номер:
3fa925a9077940dabc2693858f9e403f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-05-000306-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр медичної реабілітації" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26123237
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Краєвидна, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр медичної реабілітації" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26123237
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Краєвидна, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 422 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021-2015 (CPV) 55520000-1 - Кейтерингові послуги (послуги з організації харчування)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.01.2026 08:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2020 - Спеціалізована стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапоріжжя
Сума722 500.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписВідшкодування на покращене харчування
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума1 700 000.00 UAH