• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини для спецтехніки (екскаваторів марки NEW HOLLAND)

Завершена

4 797 659.93 UAH без ПДВ
Номер: 870a2b5a2e2844099538073e87fbd7be
Внутрішній номер закупівлі: 27837731
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-05-005192-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Костюк Анна Михайлівна 380372541881 anna.kostiuk@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 16820000-9 Частини для лісогосподарської технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 797 659.93 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.01.2026 15:05 - 10.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.01.2026 15:05 - 13.01.2026 09:00
Аукціон: 14.01.2026 12:54 - 14.01.2026 13:17
Період кваліфікації: 14.01.2026 13:17 - 23.01.2026 16:20
Період завантаження договору: 29.01.2026 00:00 - 08.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 797 659.93 Запасні частини для спецтехніки (екскаваторів марки NEW HOLLAND)