-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини для спецтехніки (екскаваторів марки NEW HOLLAND)
Оголошено тендер
5 757 191.91
UAH
Номер:
54c18701a0e74f62ac7a62db7c2cd608
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-05-006148-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45495765
-
Адреса:
58009, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Руська, будинок 203А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44768034
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 757 191.91 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запасні частини для спецтехніки (екскаваторів марки NEW HOLLAND)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
16820000-9 Частини для лісогосподарської техніки
Дата опублікування:
05.01.2026 14:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 757 191.91 UAH