-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування
Тендер Prozorro UA-2026-01-05-003567-a
Торги не відбулися
1 752 895.00
UAH з ПДВ
Номер:
5ffeac224d974322b8af404567647849
Внутрішній номер закупівлі:
27836133
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-05-003567-a
Замовник:
Коломийський ліцей №2 Коломийської міської ради Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20561002
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Лисенка, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Вербіщук +380971912466 olgaverbishyk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 752 895.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.01.2026 13:17 - 10.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.01.2026 13:17 - 13.01.2026 08:00
Аукціон:
з 14.01.2026 14:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 752 895.00 Послуги з організації шкільного харчування